zabiegi na ciało

.

LPG® ENDERMOLOGIE® ALLIANCE

* WYSZCZUPLANIE – aktywowanie lipolizy, dzięki czemu uwalniany jest oporny tłuszcz
*UJĘDRNIANIE – stymulowanie fibroblastów aktywujących produkcję elastyny i kolagenu
*MODELOWANIE – rzeźbienie sylwetki i opornych obszarów ciała
*WYGŁADZANIE – likwidowanie cellulitu i wygładzanie skóry

 

Mogą się nią zainteresować również:

*kobiety w trakcie ciąży
*kobiety po porodzie

 

W czasie ciąży:

dozwolony jest drenaż limfatyczny w przypadku obrzęków, które często pojawiają się w kończynach dolnych, ale warunkiem jest prawidłowo przebiegająca ciąża i zgoda lekarza prowadzącego.

 

Po porodzie:

W przypadku porodu naturalnego zabieg możemy wykonać już po 3 miesiącach, a przy cesarskim cięciu po 6 miesiącach w okolicy brzucha.
Karmienie piersią nie jest przeciwwskazaniem, zalecamy jedynie, by zaraz po pierwszym zabiegu odciągnąć pokarm, by toksyny, których się pozbywamy nie zaszkodziły maluszkowi

 

PROGRAM MŁODA MAMA TRWA 30 MIN I OBEJMUJE 6 PARTII CIAŁA:

W szczególności dotyczy;
* ujędrniania skóry
* redukcji obwodów
*wymodelowania sylwetki
*wzmocnienia tkanki łącznej
*stymulowania do szybszego usuwania obocznych produktów przemiany materii i toksyn
* skutecznie walczy z nowopowstałymi rozstępami oraz pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA ENDERMOLOGIE®:

• nowotwory
• zakażenie, wysypka skórna
• stany zapalne
• przyjmowanie leków rozrzedzających krew
• choroby krwi
• skrzeplina
• stany zapalne i zakażenie skóry w przebiegu trądziku
• bielactwo nabyte

CryoSkin to rewolucyjna, skuteczna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej i tonowania skóry. Zabiegi z wykorzystaniem Cryoskin są bezpieczne i niechirurgiczne, z widocznymi efektami już po jednej sesji. Technologia kriolipolizy polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, w celu ich likwidacji, a następnie eliminacji ich z naszego organizmu w ciągu 15 dni. Kriolipoliza to jedyna, skuteczna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej, a przy stosowaniu zdrowego trybu życia, efekty utrzymują się na stałe. CryoSkin posiada innowacyjną głowicę, którą przykładamy bezpośrednio do ciała (bez zasysania) i wykonujemy kontrolowane ruchy co eliminuje możliwość powstania odmrożenia. Przebieg zabiegu polega na podgrzaniu wybranej partii ciała nawet do 40C, następnie zmrożeniu jej maksymalnie do -8C, a na końcu ponownemu podgrzaniu. Ta innowacyjna technologia podbiła już rynek USA, Francji i Anglii, a obecnie rozszerza się na całym świecie. CryoSlimming – niszczy komórki tłuszczowe przez kontrolowane zamrażanie. Im niższa temperatura, tym większy efekt. CryoSkin może osiągnąć temperaturę tak niskie jak -8 ° C i utrzymywanie stałej wartości przez cały czas zabiegu, chroniąc skórę w tym samym czasie. Klienci zwykle tracą między 1 i 2 cm w jednej sesji. Średnio do 38% podskórnej tkanki tłuszczowej jest likwidowane w obszarze leczenia w zaledwie 5 trzydziestominutowych sesji. Mobilna głowica pozwala dotrzeć do prawie każdej części ciała, w tym tak trudnodostępnych miejsc jak podwójny podbródek, łydki, kostki, boczki czy kolana. CryoToning – zabieg polega na wykorzystaniu niskiej temperatury około 0 ° C w celu przyspieszenia krążenia krwi i limfy, zwiększając dopływ tlenu i składników odżywczych do tkanki. Skóra wydaje się natychmiast gładsza i mocniejsza. Można wykonać zabiegi CryoToning na dowolnej części ciała (dekolt, ramiona, pierś, itp.) dla efektu napiętej skóry lub w leczeniu cellulitu jako, że drenaż limfatyczny wynikający z leczenie pomoże opróżnić dołeczki cellulitu.
 

WSKAZANIA:

– nadmierna tkanka tłuszczowa – cellulit – utrata elastyczności – luźna skóra – podwójny podbródek – zmarszczki
 

EFEKTY:

– redukcja tkanki tłuszczowej – likwidacja cellulitu – poprawa elastyczności – lifting twarzy – likwidacja drobnych zmarszczek – likwidacja podwójnego podbródka
 

PRZECIWSKAZANIA:

– ciąża lub karmienie piersią – choroby nowotworowe – uczulenie na zimno – wypełniacze w rejonie zabiegu – do 3 miesięcy – Krioglobulinemia – uszkodzenie skóry, enzema, stan zapalny w miejscu zabiegu – choroba Raynauda – pokrzywka z powodu przechłodzenia skóry – choroby wątroby – dzieci i młodzież poniżej 16 roku życia – przeszczepy narządów – ciężkie choroby serca – osteoporoza ( 3 stadium) – rozrusznik serca, metalowe implanty

BeART® to wielofunkcyjne urządzenie, które jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby regeneracyjne skóry, używając zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

 

BeART to urządzenie, które oferuje doskonałe wyniki w leczeniu rozstępów, blizn, ale również w ujędrnianiu ciała i piersi oraz przeciwstarzeniowym działaniu na twarz i szyję. To nowe podejście terapeutyczne, które pozwala naszej skórze się zregenerować poprzez wykorzystanie jej naturalnych funkcji biologicznych.
BeArt to metoda leczenia rozstępów oraz blizn poparta badaniami klinicznymi, niezależnie od kształtu, obszaru, przyczyny i wieku.

 

RODZAJE ZABIEGÓW I ICH DZIAŁANIE:

– likwidacja rozstępów i blizn – Skuteczność na każdym rodzaju rozstępu oraz blizn i na każdym rodzaju skóry. Średnie wypełnienie to 83,55% oraz poprawa czucia. Bez efektów ubocznych, a efekty utrzymują się na stałe.
– zabiegi przeciwstarzeniowe na twarz i ciało – widoczna redukcja zmarszczek i poprawa elastyczności skóry. Wpływa na nawilżenie skóry, redukuje wydzielanie sebum i normalizuje PH.
– zabiegi ujędrniające, liftingujące i regenerujące na ciało ( w tym piersi) – Ilościowy i jakościowy wzrost włókien elastyny oraz zwiększona jędrność i elastyczność leczonego obszaru.
– Redukcja cellulitu – Redukcja objętości i widoczności cellulitu. Większa jednolitość i gęstość skóry.

 

STAŁE PRZECIWWSKAZANIA:

– niewydolność serca
– wszczepione urządzenia(np. rozrusznik serca, defibrylator…)
– epilepsja
– zaburzenia wrażliwości strefy leczenia
– jakiekolwiek poważne choroby krążenia krwi (zapalenie żył, ciężkie żylaki…)
– zażywanie leków przeciwzakrzepowych i leki rozrzedzające krew
– poważne choroby nerek lub wątroby
– osteoporoza (stopień 3). Zabieg na twarz może być wykonany u osoby cierpiącej na osteoporozę
– martwica tkanki skórnej, która wymaga operacji takich jak lifting piersi, plastyka brzucha, lifting ramion
– nowotwór
– ciąża/ karmienie piersią
– anoreksja/bulimia w przeciągu dwóch lat
– choroby skóry w strefie leczenia
– przepuklina, która nie została usunięta w strefie leczenia

 

EFEKTY:

– Zmniejszenie rozstępów/ blizn bądź całkowita ich likwidacja
– wzrost jakości ilości elastyny i kolagenu typu III
– Znaczna poprawa elastyczności skóry
– Znaczne ujędrnienie skóry
– wypełnienie rozstępów i blizn średnio o 83,55%
– Nawilżenie skóry
– Redukcja sebum
– Unormowanie PH skóry
– Redukcja objętości i widoczności cellulitu. Większa jednolitość i gęstość skóry.

Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała. Jedyna bezinwazyjna metoda powodująca mechaniczną stymulację, pobudzająca w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Widoczne efekty już po 3 zabiegach.

 

LPG® ENDERMOLOGIE® ALLIANCE

Ekskluzywna technologia mechanicznej stymulacji tkanek, reaktywująca uśpione komórki i w naturalny sposób stymulująca je do pracy. Urządzenie wyposażone jest w specjalny system rolek i klapek LPG, które działają na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy oraz produkcję kolagenu i elastyny. Skutecznie modelując sylwetkę i ujędrniając skórę. Edermologie Alliance otrzymało pierwszy certyfikat FDA w walce z cellulitem.

 

EFEKTY:

Skutecznie odmłodzenie i wyszczuplanie oddziaływujące w trzech wymiarach na Twoje ciało:
• ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
• wygładza cellulit
• redukuje miejscowo oporną tkankę tłuszczową

 

WSKAZANIA:

• cellulit
• wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
• utrata jędrności skóry całego ciała
• obrzęki, zastoje, blizny
• rozluźnienie napiętych mięśni

 

PRZECIWWSKAZANIA CAŁKOWICIE DO ZASTOSOWANIA ENDERMOLOGIE®:

• nowotwory
• zakażenie, wysypka skórna
• stany zapalne
• przyjmowanie leków rozrzedzających krew
• choroby krwi
• ciąża
• skrzeplina
• stany zapalne i zakażenie skóry w przebiegu trądziku
• bielactwo nabyte

Laser Vectus™ to najnowsza i najnowocześniejsza technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia zarówno u kobiet jak i mężczyzn. System posiada certyfikat FDA, co potwierdza jego bezpieczeństwo i skuteczność. Laser Vectus™ wyposażony jest w czytnik SkinTel™, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia. Vectus wykorzystuje technologię Photon RecyclingSM dzięki czemu zabieg jest bardziej efektywny i bezpieczny oraz technologię Advanced Contact CoolingSM, który zmniejsza odczucie bólu. Laser ten usuwa owłosienie na stałe, co jest niemożliwe przy innych technologiach. Tymczasem najnowsze urządzenie diodowe usuwa owłosienie ze skutecznością sięgającą 95%. Pozostałe 5% to włosy, które w trakcie zabiegów nie były w fazie wzrostu. Mogą pojawić się w trakcie roku, ale będą cienkie i niemal niewidoczne. Można je usunąć podczas jednego zabiegu. Jest więc zdecydowanie szybszy oraz mniej czasochłonny, a także bezbolesny i przede wszystkim skuteczny.

Sugerowana seria to 4-6 zabiegów.

Efekt utrzymuje się trwale.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

– choroby nowotworowe , układu krążenia i nerwowego

– choroby skóry (np. łuszczyca)

– opryszczka

– ciąża i karmienie piersią

– świeża opalenizna

– podrażnienie skóry

– doustna terapia retinoidami

– skłonność do przebarwień i bliznowców

– bielactwo

Zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę, silnie detoksykujący. 120 min

 

To idealny zabieg, aby pozbyć się kilku centymetrów w obwodach, zmniejszyć cellulit, zredukować obrzęki i ujędrnić ciało. Efekty widoczne i odczuwalne już po pierwszym zabiegu – można stracić do 15 cm w obwodach!

 

Bezkonkurencyjne wyszczuplanie, połączone z pielęgnacją.

 

DO WYBORU 3 LINIE ZAPACHOWE:

 

– Dotyk Arganowego Raju

– Luksusowy Złoty Miód i Mleko

– Słodkie Truskawkowe Love

 

PRZEBIEG ZABIEGU:

 

1. Dokładne pomiary ciała – poszczególnych obszarów *

2. Intensywny peeling ciała (nogi, brzuch, plecy)

3. Wmasowanie w ciało aktywnych składników i preparatów. **

4. Body wrap – około 40 min

5. Intensywny ręczny masaż modelująco-drenujący

6. Pomiary końcowe.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

 

– Ciąża

– Laktacja

– Choroby skóry (infekcje, stany zapalne)

– Nadciśnienie

– Problemy z wątrobą

– Uszkodzenia naskórka

– Miesiączka

– Wszczepy metalowe w tkankach

 

* Pomiary wykonywane są dla indywidualnej wiedzy klienta – chyba, że wyrazi zgodę na ich upublicznienie.

** Można odczuwać intensywne ciepło, swąd skóry oraz parcie pęcherza.

Czas trwania: 80 minut.

Firmowy zabieg redukujący tkankę tłuszczową i modelujący sylwetkę.

Połączenie najnowszej technologii mechanicznej stymulacji skóry Endermologie Alliance ze specjalistycznymi kosmetykami termoaktywnymi.

Polecany przy: redukcji tkanki tłuszczowej, cellulicie, utracie jędrności skóry, zatrzymaniu wody w organizmie, oczyszczeniu organizmu z toksyn.

 

ZABIEG WYKONYWANY NA DWÓCH PARTIACH:

 

– Brzuch/boczki

– Uda/pośladki

 

ETAPY:

 

– peeling danej partii

– aplikacja ampułki

– wmasowanie żelu termoaktywnego

– 30 minutowa endermologia

 

PRZECIWWSKAZANIA:

 

– Ciąża

– Laktacja

– Choroby skóry (infekcje, stany zapalne)

– Nadciśnienie

– Problemy z wątrobą

– Uszkodzenia naskórka, zmiany skórne, bliznowce

– Miesiączka

– Wszczepy metalowe w tkankach

– Zapalenie żył

– Antykoagulanty

– Naczyniaki

– Choroba nowotworowa

– Żylaki

Nieinwazyjna mechaniczna stymulacja tkanki łącznej w celu reaktywacji naturalnych procesów fizjologicznych znajdująca zastosowanie w leczeniu dolegliwości bólowych, obrzęków limfatycznych, blizn i zwłóknień a także skutków ubocznych mastektomii.

 

EFEKTY

 

– Zmiękczanie tkanki i działanie przeciw zwłóknieniom

– Stymulacja układu limfatycznego

– Stymulacja waskularyzacji (unaczynienia)

– Optymalizacja redukowania blizn

– Działanie przeciwbólowe

 

WSKAZANIA

 

Przed i po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii (liposukcja etc.) Bóle stawów, bóle kręgosłupa, zwichnięcia, ograniczenia zakresu ruchów w stawach, zabiegi przed i po operacji, obrzęki limfatyczne, wolna cyrkulacja krwi, blizny , bóle mięśni, skurcze mięśni, napięcia mięśniowe, drenaż i zwłóknienia a także niwelowanie skutków ubocznych mastektomii.

Zapomnij wszystko co wiesz o elektrostymulatorach i elektromagnetycznych stymulatorach. NMS czyli stymulacja nerwowo-mięśniowa stworzona przez CryoSkin, to kombinacja dwóch technologii w nowej ulepszonej formie, która pozwala na uzyskanie zniewalających rezultatów: przyrost masy mięśniowej, wzmocnienie, urzeźbienie i wiele innych…

NMS by CryoSkin to jedyna technologia na świecie która pozwala jednocześnie na spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie masy mięśniowej. Możesz pracować na udach, ramionach, łydkach, mięśniach brzucha w tym skośnych. Możesz połączyć pracę mieśni w pięciu miejscach w tym samym czasie.

Dlaczego NMS jest inne?

To kombinacja 2 technologii, która pozwala na znacznie większe skurcze mięśni niż inne urządzenia wykorzystujące prostą elektrostymulację lub pole elektromagnetyczne.

Do tej pory urządzenia elektrostymulacji nie przynosiły oczekiwanych efektów w zakresie budowania mięśni, ze względu na małą intensywność i formę użytego prądu elektrycznego. Faktem jest że podczas treningu należy używać różnych urządzeń do elektrostymulacji. Niedawno na rynku pojawiły się urządzenia do stymulacji elektromagnetycznej(EMS). Ta technologia przenosi falę elektromagnetyczną, do zewnętrznej warstwy mięśni i skóry wytwarzając wibracje, które są widoczne ale działają wyłącznie powierzchownie.

Jak to działa? Skurcze supermaksymalne budują komórki mięśniowe, zarówno pod względem wielkości jak ilości, znacznie szybciej niż dobrowolne skurcze mięśni. Faktem jest że NMS inicjuje wzrost komórek mięśniowych(mięśnie hipertrofia), czyli rozrost istniejących miofibryli, ale także wzmacnia przyrost mięśni, dzięki czemu tworzą się nowe nici białkowe i włókna mięśniowe.

Pod wpływem powtarzających się skurczy, włókna mięśniowe pękają, powodując produkcje kwasu mlekowego. Lekkie bóle mięśni można odczuć w ciągu 24-48h po zabiegu. Bóle mięśni oznaczają, że mięsień się sam odbudowuje oraz powiększa swój rozmiar. Zaleca się wykonanie rozciągania po zabiegu lub inne aktywne wyłącznie rozciągające ćwiczenia.

Neurony ruchowe wysyłają do mózgu wiadomość, aby uwolnić energię z zapasów zgromadzonych w komórkach tłuszczowych w celu odżywienia mięśni. Te szybie przemiany metaboliczne tworzą reakcję w komórkach tłuszczowych, redukują tkankę tłuszczową.

NMS działa nie tylko na tłuszcz i mięśnie, ale aktywuje również ponad 350 mięśni, w tym więzadła ochronne przyczyniające się do ogólnej siły i odporności organizmu.

Metoda NMS składa się z 2 sesji po 30 minut, każda raz w tygodniu przez okres 4 tygodni.

NMS są wskazane dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą poprawić swoją kondycję fizyczną.

Masz wybór między 5 programami: konturowanie, Mięśnie, Cellulit, Regeneracja i drenaż. Możesz je również połączyć, aby osiągnąć najlepsze wyniki zabiegów.

Pracuj nad wieloma grupami mięśni: pośladki, uda, ramiona, łydki, brzuch + m .skośne.

Program konturowanie: Wskazany dla kontrolowanych mięśni, powoduje rozwój mięśni. Ten program był stworzony specjalnie do spalania tłuszczu, by zwiększyć przepływ krwi, rozgrzać tkankę mięśniową i przyśpieszyć reakcje niezbędne do uzyskania bardziej wydajnych skurczy mięśni.

Program Mięsnie: Ten program produkuje krótkie wybuchy energii, można go porównać z metoda związana z gwałtownym podnoszeniem ciężarów. Wysoka częstotliwość i zastosowana duża szerokość impulsu wytwarza głęboko i intensywnie skurcz mięśni. Włókno mięśniowe rozpada się by odbudować. Mięsień zwiększa swoją masę, dzięki powstaniu nowych wolno kurczliwych włókien mięśniowych.

Program regeneracja: Ten program wytwarza delikatne skurcze mięśni wspomagające regeneracje od zmęczenia mięśni, by pomóc powrócić mięśniom do siły po treningach, zawodach lub innych aktywnościach fizycznych. Ten program może być również używany do szkolenia osób w zakresie funkcjonalnej regeneracji mięśni po długim okresie bezruchu.

Program Drenaż: Ten program wykorzystuje miękki elektryczny prąd do aktywacji układu limfatycznego drenażu kończyn dolnych. 30 minut programu drenującego odpowiada 4-godzinnemu spacerowi. Program idealny dla kobiet posiadających problem ciężkich nóg i nagromadzeniu się wody.

Program Cellulit: Ten program stymuluje dotlenienie tkanek łącznych oraz uwolnienie ucisku na tkance tłuszczowej, dzięki czemu adipocyty redukują wgłębienia cellulitu. Zabieg to również tonizuje górne warstwy mięśni.

Zalety:

 -Pracuje jednocześnie na 5 grupach mięśni za pomocą 2 aplikatorów i 16 sensorów;
-dostosowuje intensywność każdej pary czujników osobno, aby dopasować cele zabiegów do każdej grupy mięśniowej;
 – Zmiana parametrów za pomocą tabletu w dowolnym momencie podczas sesji, aby zwiększyć efekty sesji ;
– Natężenie impulsów jest stopniowo nasilane podczas sesji bez uczucia przeciążenia;
-Oprócz 5 programów możesz dostosować sesje w zależności od twojego założonego celu np: wzmocnienie dna miednicy, wzmocnienie mięśni po ciąży, ból pleców, relaksacja itd.

 WSKAZANIA:

– nadmierna tkanka tłuszczowa
– cellulit
– utrata elastyczności
– luźna skóra
– słabsza kondycja

EFEKTY:

– redukcja tkanki tłuszczowej
– likwidacja cellulitu
– poprawa elastyczności
– budowa mięśniowej
– poprawa kondycji 

PRZECIWWSKAZANIA:

– ciąża
– choroby nowotworowe
– rabdomioliza
– zaburzenie układu krążenia
– zaburzenia kardiologiczne
– rozrusznik serca, defibrylator lub inne urządzenia elektryczne
– jakiekolwiek poważne zaburzenia neurologiczne (stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, epilepsja)
– zakrzepica, miażdżyca
– osteoporoza – poziom 3
– przepuklina w okolicy zabiegowej
– metalowe implanty
– przeszczepy narządów

zabiegi na ciało

.

LPG® ENDERMOLOGIE® ALLIANCE

* WYSZCZUPLANIE – aktywowanie lipolizy, dzięki czemu uwalniany jest oporny tłuszcz
*UJĘDRNIANIE – stymulowanie fibroblastów aktywujących produkcję elastyny i kolagenu
*MODELOWANIE – rzeźbienie sylwetki i opornych obszarów ciała
*WYGŁADZANIE – likwidowanie cellulitu i wygładzanie skóry

 

Mogą się nią zainteresować również:

*kobiety w trakcie ciąży
*kobiety po porodzie

 

W czasie ciąży:

dozwolony jest drenaż limfatyczny w przypadku obrzęków, które często pojawiają się w kończynach dolnych, ale warunkiem jest prawidłowo przebiegająca ciąża i zgoda lekarza prowadzącego.

 

Po porodzie:

W przypadku porodu naturalnego zabieg możemy wykonać już po 3 miesiącach, a przy cesarskim cięciu po 6 miesiącach w okolicy brzucha.
Karmienie piersią nie jest przeciwwskazaniem, zalecamy jedynie, by zaraz po pierwszym zabiegu odciągnąć pokarm, by toksyny, których się pozbywamy nie zaszkodziły maluszkowi

 

PROGRAM MŁODA MAMA TRWA 30 MIN I OBEJMUJE 6 PARTII CIAŁA:

W szczególności dotyczy;
* ujędrniania skóry
* redukcji obwodów
*wymodelowania sylwetki
*wzmocnienia tkanki łącznej
*stymulowania do szybszego usuwania obocznych produktów przemiany materii i toksyn
* skutecznie walczy z nowopowstałymi rozstępami oraz pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA ENDERMOLOGIE®:

• nowotwory
• zakażenie, wysypka skórna
• stany zapalne
• przyjmowanie leków rozrzedzających krew
• choroby krwi
• skrzeplina
• stany zapalne i zakażenie skóry w przebiegu trądziku
• bielactwo nabyte

CryoSkin to rewolucyjna, skuteczna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej i tonowania skóry. Zabiegi z wykorzystaniem Cryoskin są bezpieczne i niechirurgiczne, z widocznymi efektami już po jednej sesji. Technologia kriolipolizy polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, w celu ich likwidacji, a następnie eliminacji ich z naszego organizmu w ciągu 15 dni. Kriolipoliza to jedyna, skuteczna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej, a przy stosowaniu zdrowego trybu życia, efekty utrzymują się na stałe. CryoSkin posiada innowacyjną głowicę, którą przykładamy bezpośrednio do ciała (bez zasysania) i wykonujemy kontrolowane ruchy co eliminuje możliwość powstania odmrożenia. Przebieg zabiegu polega na podgrzaniu wybranej partii ciała nawet do 40C, następnie zmrożeniu jej maksymalnie do -8C, a na końcu ponownemu podgrzaniu. Ta innowacyjna technologia podbiła już rynek USA, Francji i Anglii, a obecnie rozszerza się na całym świecie. CryoSlimming – niszczy komórki tłuszczowe przez kontrolowane zamrażanie. Im niższa temperatura, tym większy efekt. CryoSkin może osiągnąć temperaturę tak niskie jak -8 ° C i utrzymywanie stałej wartości przez cały czas zabiegu, chroniąc skórę w tym samym czasie. Klienci zwykle tracą między 1 i 2 cm w jednej sesji. Średnio do 38% podskórnej tkanki tłuszczowej jest likwidowane w obszarze leczenia w zaledwie 5 trzydziestominutowych sesji. Mobilna głowica pozwala dotrzeć do prawie każdej części ciała, w tym tak trudnodostępnych miejsc jak podwójny podbródek, łydki, kostki, boczki czy kolana. CryoToning – zabieg polega na wykorzystaniu niskiej temperatury około 0 ° C w celu przyspieszenia krążenia krwi i limfy, zwiększając dopływ tlenu i składników odżywczych do tkanki. Skóra wydaje się natychmiast gładsza i mocniejsza. Można wykonać zabiegi CryoToning na dowolnej części ciała (dekolt, ramiona, pierś, itp.) dla efektu napiętej skóry lub w leczeniu cellulitu jako, że drenaż limfatyczny wynikający z leczenie pomoże opróżnić dołeczki cellulitu.
 

WSKAZANIA:

– nadmierna tkanka tłuszczowa – cellulit – utrata elastyczności – luźna skóra – podwójny podbródek – zmarszczki
 

EFEKTY:

– redukcja tkanki tłuszczowej – likwidacja cellulitu – poprawa elastyczności – lifting twarzy – likwidacja drobnych zmarszczek – likwidacja podwójnego podbródka
 

PRZECIWSKAZANIA:

– ciąża lub karmienie piersią – choroby nowotworowe – uczulenie na zimno – wypełniacze w rejonie zabiegu – do 3 miesięcy – Krioglobulinemia – uszkodzenie skóry, enzema, stan zapalny w miejscu zabiegu – choroba Raynauda – pokrzywka z powodu przechłodzenia skóry – choroby wątroby – dzieci i młodzież poniżej 16 roku życia – przeszczepy narządów – ciężkie choroby serca – osteoporoza ( 3 stadium) – rozrusznik serca, metalowe implanty

BeART® to wielofunkcyjne urządzenie, które jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby regeneracyjne skóry, używając zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

 

BeART to urządzenie, które oferuje doskonałe wyniki w leczeniu rozstępów, blizn, ale również w ujędrnianiu ciała i piersi oraz przeciwstarzeniowym działaniu na twarz i szyję. To nowe podejście terapeutyczne, które pozwala naszej skórze się zregenerować poprzez wykorzystanie jej naturalnych funkcji biologicznych.
BeArt to metoda leczenia rozstępów oraz blizn poparta badaniami klinicznymi, niezależnie od kształtu, obszaru, przyczyny i wieku.

 

RODZAJE ZABIEGÓW I ICH DZIAŁANIE:

– likwidacja rozstępów i blizn – Skuteczność na każdym rodzaju rozstępu oraz blizn i na każdym rodzaju skóry. Średnie wypełnienie to 83,55% oraz poprawa czucia. Bez efektów ubocznych, a efekty utrzymują się na stałe.
– zabiegi przeciwstarzeniowe na twarz i ciało – widoczna redukcja zmarszczek i poprawa elastyczności skóry. Wpływa na nawilżenie skóry, redukuje wydzielanie sebum i normalizuje PH.
– zabiegi ujędrniające, liftingujące i regenerujące na ciało ( w tym piersi) – Ilościowy i jakościowy wzrost włókien elastyny oraz zwiększona jędrność i elastyczność leczonego obszaru.
– Redukcja cellulitu – Redukcja objętości i widoczności cellulitu. Większa jednolitość i gęstość skóry.

 

STAŁE PRZECIWWSKAZANIA:

– niewydolność serca
– wszczepione urządzenia(np. rozrusznik serca, defibrylator…)
– epilepsja
– zaburzenia wrażliwości strefy leczenia
– jakiekolwiek poważne choroby krążenia krwi (zapalenie żył, ciężkie żylaki…)
– zażywanie leków przeciwzakrzepowych i leki rozrzedzające krew
– poważne choroby nerek lub wątroby
– osteoporoza (stopień 3). Zabieg na twarz może być wykonany u osoby cierpiącej na osteoporozę
– martwica tkanki skórnej, która wymaga operacji takich jak lifting piersi, plastyka brzucha, lifting ramion
– nowotwór
– ciąża/ karmienie piersią
– anoreksja/bulimia w przeciągu dwóch lat
– choroby skóry w strefie leczenia
– przepuklina, która nie została usunięta w strefie leczenia

 

EFEKTY:

– Zmniejszenie rozstępów/ blizn bądź całkowita ich likwidacja
– wzrost jakości ilości elastyny i kolagenu typu III
– Znaczna poprawa elastyczności skóry
– Znaczne ujędrnienie skóry
– wypełnienie rozstępów i blizn średnio o 83,55%
– Nawilżenie skóry
– Redukcja sebum
– Unormowanie PH skóry
– Redukcja objętości i widoczności cellulitu. Większa jednolitość i gęstość skóry.

Inteligentna metoda stymulacji Twojej skóry i Twojego ciała. Jedyna bezinwazyjna metoda powodująca mechaniczną stymulację, pobudzająca w naturalny sposób metabolizm komórkowy. Widoczne efekty już po 3 zabiegach.

 

LPG® ENDERMOLOGIE® ALLIANCE

Ekskluzywna technologia mechanicznej stymulacji tkanek, reaktywująca uśpione komórki i w naturalny sposób stymulująca je do pracy. Urządzenie wyposażone jest w specjalny system rolek i klapek LPG, które działają na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy oraz produkcję kolagenu i elastyny. Skutecznie modelując sylwetkę i ujędrniając skórę. Edermologie Alliance otrzymało pierwszy certyfikat FDA w walce z cellulitem.

 

EFEKTY:

Skutecznie odmłodzenie i wyszczuplanie oddziaływujące w trzech wymiarach na Twoje ciało:
• ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
• wygładza cellulit
• redukuje miejscowo oporną tkankę tłuszczową

 

WSKAZANIA:

• cellulit
• wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
• utrata jędrności skóry całego ciała
• obrzęki, zastoje, blizny
• rozluźnienie napiętych mięśni

 

PRZECIWWSKAZANIA CAŁKOWICIE DO ZASTOSOWANIA ENDERMOLOGIE®:

• nowotwory
• zakażenie, wysypka skórna
• stany zapalne
• przyjmowanie leków rozrzedzających krew
• choroby krwi
• ciąża
• skrzeplina
• stany zapalne i zakażenie skóry w przebiegu trądziku
• bielactwo nabyte

 

PRZECIWWSKAZANIA MIEJSCOWE DLA ZABIEGÓW ENDERMOLOGIE®:

• trądzik różowaty
• żylaki i pajączki naczyniowe
• zmiany skórne, odleżyny, wrzody
• niedawno powstałe blizny, przerosty blizn, bliznowców
• przepuklina brzuszna lub pachwinowa
• zmiany w kościach, stawach i mięśniach w ostrej fazie
• implanty hormonalne
• chirurgia żył (przez pierwsze 2 miesiąca)
• obszary poddane operacji pod znieczuleniem (programy terapeutyczne)
• znamiona podwyższone ponad powierzchnię skóry
• piercing
• wypełniacze
• zastosowanie wypełniaczy w formie zastrzyków
• tłuszczaki
• naczyniak

Laser Vectus™ to najnowsza i najnowocześniejsza technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia zarówno u kobiet jak i mężczyzn. System posiada certyfikat FDA, co potwierdza jego bezpieczeństwo i skuteczność. Laser Vectus™ wyposażony jest w czytnik SkinTel™, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia. Vectus wykorzystuje technologię Photon RecyclingSM dzięki czemu zabieg jest bardziej efektywny i bezpieczny oraz technologię Advanced Contact CoolingSM, który zmniejsza odczucie bólu. Laser ten usuwa owłosienie na stałe, co jest niemożliwe przy innych technologiach. Tymczasem najnowsze urządzenie diodowe usuwa owłosienie ze skutecznością sięgającą 95%. Pozostałe 5% to włosy, które w trakcie zabiegów nie były w fazie wzrostu. Mogą pojawić się w trakcie roku, ale będą cienkie i niemal niewidoczne. Można je usunąć podczas jednego zabiegu. Jest więc zdecydowanie szybszy oraz mniej czasochłonny, a także bezbolesny i przede wszystkim skuteczny.

Sugerowana seria to 4-6 zabiegów.

Efekt utrzymuje się trwale.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

– choroby nowotworowe , układu krążenia i nerwowego

– choroby skóry (np. łuszczyca)

– opryszczka

– ciąża i karmienie piersią

– świeża opalenizna

– podrażnienie skóry

– doustna terapia retinoidami

– skłonność do przebarwień i bliznowców

– bielactwo

Zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę, silnie detoksykujący. 120 min

 

To idealny zabieg, aby pozbyć się kilku centymetrów w obwodach, zmniejszyć cellulit, zredukować obrzęki i ujędrnić ciało. Efekty widoczne i odczuwalne już po pierwszym zabiegu – można stracić do 15 cm w obwodach!

 

Bezkonkurencyjne wyszczuplanie, połączone z pielęgnacją.

 

DO WYBORU 3 LINIE ZAPACHOWE:

 

– Dotyk Arganowego Raju

– Luksusowy Złoty Miód i Mleko

– Słodkie Truskawkowe Love

 

PRZEBIEG ZABIEGU:

 

1. Dokładne pomiary ciała – poszczególnych obszarów *

2. Intensywny peeling ciała (nogi, brzuch, plecy)

3. Wmasowanie w ciało aktywnych składników i preparatów. **

4. Body wrap – około 40 min

5. Intensywny ręczny masaż modelująco-drenujący

6. Pomiary końcowe.

 

PRZECIWWSKAZANIA:

 

– Ciąża

– Laktacja

– Choroby skóry (infekcje, stany zapalne)

– Nadciśnienie

– Problemy z wątrobą

– Uszkodzenia naskórka

– Miesiączka

– Wszczepy metalowe w tkankach

 

* Pomiary wykonywane są dla indywidualnej wiedzy klienta – chyba, że wyrazi zgodę na ich upublicznienie.

** Można odczuwać intensywne ciepło, swąd skóry oraz parcie pęcherza.

Czas trwania: 80 minut.

Firmowy zabieg redukujący tkankę tłuszczową i modelujący sylwetkę.

Połączenie najnowszej technologii mechanicznej stymulacji skóry Endermologie Alliance ze specjalistycznymi kosmetykami termoaktywnymi.

Polecany przy: redukcji tkanki tłuszczowej, cellulicie, utracie jędrności skóry, zatrzymaniu wody w organizmie, oczyszczeniu organizmu z toksyn.

 

ZABIEG WYKONYWANY NA DWÓCH PARTIACH:

 

– Brzuch/boczki

– Uda/pośladki

 

ETAPY:

 

– peeling danej partii

– aplikacja ampułki

– wmasowanie żelu termoaktywnego

– 30 minutowa endermologia

 

PRZECIWWSKAZANIA:

 

– Ciąża

– Laktacja

– Choroby skóry (infekcje, stany zapalne)

– Nadciśnienie

– Problemy z wątrobą

– Uszkodzenia naskórka, zmiany skórne, bliznowce

– Miesiączka

– Wszczepy metalowe w tkankach

– Zapalenie żył

– Antykoagulanty

– Naczyniaki

– Choroba nowotworowa

– Żylaki

Nieinwazyjna mechaniczna stymulacja tkanki łącznej w celu reaktywacji naturalnych procesów fizjologicznych znajdująca zastosowanie w leczeniu dolegliwości bólowych, obrzęków limfatycznych, blizn i zwłóknień a także skutków ubocznych mastektomii.

 

EFEKTY

 

– Zmiękczanie tkanki i działanie przeciw zwłóknieniom

– Stymulacja układu limfatycznego

– Stymulacja waskularyzacji (unaczynienia)

– Optymalizacja redukowania blizn

– Działanie przeciwbólowe

 

WSKAZANIA

 

Przed i po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii (liposukcja etc.) Bóle stawów, bóle kręgosłupa, zwichnięcia, ograniczenia zakresu ruchów w stawach, zabiegi przed i po operacji, obrzęki limfatyczne, wolna cyrkulacja krwi, blizny , bóle mięśni, skurcze mięśni, napięcia mięśniowe, drenaż i zwłóknienia a także niwelowanie skutków ubocznych mastektomii.

Zapomnij wszystko co wiesz o elektrostymulatorach i elektromagnetycznych stymulatorach. NMS czyli stymulacja nerwowo-mięśniowa stworzona przez CryoSkin, to kombinacja dwóch technologii w nowej ulepszonej formie, która pozwala na uzyskanie zniewalających rezultatów: przyrost masy mięśniowej, wzmocnienie, urzeźbienie i wiele innych…

NMS by CryoSkin to jedyna technologia na świecie która pozwala jednocześnie na spalanie tkanki tłuszczowej i budowanie masy mięśniowej. Możesz pracować na udach, ramionach, łydkach, mięśniach brzucha w tym skośnych. Możesz połączyć pracę mieśni w pięciu miejscach w tym samym czasie.

Dlaczego NMS jest inne?

To kombinacja 2 technologii, która pozwala na znacznie większe skurcze mięśni niż inne urządzenia wykorzystujące prostą elektrostymulację lub pole elektromagnetyczne.

Do tej pory urządzenia elektrostymulacji nie przynosiły oczekiwanych efektów w zakresie budowania mięśni, ze względu na małą intensywność i formę użytego prądu elektrycznego. Faktem jest że podczas treningu należy używać różnych urządzeń do elektrostymulacji. Niedawno na rynku pojawiły się urządzenia do stymulacji elektromagnetycznej(EMS). Ta technologia przenosi falę elektromagnetyczną, do zewnętrznej warstwy mięśni i skóry wytwarzając wibracje, które są widoczne ale działają wyłącznie powierzchownie.

Jak to działa? Skurcze supermaksymalne budują komórki mięśniowe, zarówno pod względem wielkości jak ilości, znacznie szybciej niż dobrowolne skurcze mięśni. Faktem jest że NMS inicjuje wzrost komórek mięśniowych(mięśnie hipertrofia), czyli rozrost istniejących miofibryli, ale także wzmacnia przyrost mięśni, dzięki czemu tworzą się nowe nici białkowe i włókna mięśniowe.

Pod wpływem powtarzających się skurczy, włókna mięśniowe pękają, powodując produkcje kwasu mlekowego. Lekkie bóle mięśni można odczuć w ciągu 24-48h po zabiegu. Bóle mięśni oznaczają, że mięsień się sam odbudowuje oraz powiększa swój rozmiar. Zaleca się wykonanie rozciągania po zabiegu lub inne aktywne wyłącznie rozciągające ćwiczenia.

Neurony ruchowe wysyłają do mózgu wiadomość, aby uwolnić energię z zapasów zgromadzonych w komórkach tłuszczowych w celu odżywienia mięśni. Te szybie przemiany metaboliczne tworzą reakcję w komórkach tłuszczowych, redukują tkankę tłuszczową.

NMS działa nie tylko na tłuszcz i mięśnie, ale aktywuje również ponad 350 mięśni, w tym więzadła ochronne przyczyniające się do ogólnej siły i odporności organizmu.

Metoda NMS składa się z 2 sesji po 30 minut, każda raz w tygodniu przez okres 4 tygodni.

NMS są wskazane dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą poprawić swoją kondycję fizyczną.

Masz wybór między 5 programami: konturowanie, Mięśnie, Cellulit, Regeneracja i drenaż. Możesz je również połączyć, aby osiągnąć najlepsze wyniki zabiegów.

Pracuj nad wieloma grupami mięśni: pośladki, uda, ramiona, łydki, brzuch + m .skośne.

Program konturowanie: Wskazany dla kontrolowanych mięśni, powoduje rozwój mięśni. Ten program był stworzony specjalnie do spalania tłuszczu, by zwiększyć przepływ krwi, rozgrzać tkankę mięśniową i przyśpieszyć reakcje niezbędne do uzyskania bardziej wydajnych skurczy mięśni.

Program Mięsnie: Ten program produkuje krótkie wybuchy energii, można go porównać z metoda związana z gwałtownym podnoszeniem ciężarów. Wysoka częstotliwość i zastosowana duża szerokość impulsu wytwarza głęboko i intensywnie skurcz mięśni. Włókno mięśniowe rozpada się by odbudować. Mięsień zwiększa swoją masę, dzięki powstaniu nowych wolno kurczliwych włókien mięśniowych.

Program regeneracja: Ten program wytwarza delikatne skurcze mięśni wspomagające regeneracje od zmęczenia mięśni, by pomóc powrócić mięśniom do siły po treningach, zawodach lub innych aktywnościach fizycznych. Ten program może być również używany do szkolenia osób w zakresie funkcjonalnej regeneracji mięśni po długim okresie bezruchu.

Program Drenaż: Ten program wykorzystuje miękki elektryczny prąd do aktywacji układu limfatycznego drenażu kończyn dolnych. 30 minut programu drenującego odpowiada 4-godzinnemu spacerowi. Program idealny dla kobiet posiadających problem ciężkich nóg i nagromadzeniu się wody.

Program Cellulit: Ten program stymuluje dotlenienie tkanek łącznych oraz uwolnienie ucisku na tkance tłuszczowej, dzięki czemu adipocyty redukują wgłębienia cellulitu. Zabieg to również tonizuje górne warstwy mięśni.

Zalety:

 -Pracuje jednocześnie na 5 grupach mięśni za pomocą 2 aplikatorów i 16 sensorów;
-dostosowuje intensywność każdej pary czujników osobno, aby dopasować cele zabiegów do każdej grupy mięśniowej;
 – Zmiana parametrów za pomocą tabletu w dowolnym momencie podczas sesji, aby zwiększyć efekty sesji ;
– Natężenie impulsów jest stopniowo nasilane podczas sesji bez uczucia przeciążenia;
-Oprócz 5 programów możesz dostosować sesje w zależności od twojego założonego celu np: wzmocnienie dna miednicy, wzmocnienie mięśni po ciąży, ból pleców, relaksacja itd.

 WSKAZANIA:

– nadmierna tkanka tłuszczowa
– cellulit
– utrata elastyczności
– luźna skóra
– słabsza kondycja

EFEKTY:

– redukcja tkanki tłuszczowej
– likwidacja cellulitu
– poprawa elastyczności
– budowa mięśniowej
– poprawa kondycji 

PRZECIWWSKAZANIA:

– ciąża
– choroby nowotworowe
– rabdomioliza
– zaburzenie układu krążenia
– zaburzenia kardiologiczne
– rozrusznik serca, defibrylator lub inne urządzenia elektryczne
– jakiekolwiek poważne zaburzenia neurologiczne (stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, epilepsja)
– zakrzepica, miażdżyca
– osteoporoza – poziom 3
– przepuklina w okolicy zabiegowej
– metalowe implanty
– przeszczepy narządów

kategoria: zabiegi na ciało

PROMOCJE MARZEC 2021

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg promocji całorocznych i sezonowych.
Rabatami i bonusami są objęte przede wszystkim zabiegi, które dla uzyskania trwałego efektu powinny być wykonane w serii. Co miesiąc proponujemy również specjalne oferty na zabiegi, które są odpowiednie na różne okresy i pory roku.