KRIOLIPOLIZA HEVENA BEAUTY

.

Kriolipoliza bez zasysania – to rewolucyjna, skuteczna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry. Zabiegi z wykorzystaniem Cryoskin są bezpieczne i niechirurgiczne, z widocznymi efektami już po jednej sesji.

Kriolipoliza - Jak działa?

Początkowa krótka sekwencja gorąca powoduje rozszerzenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu stają się one bardziej podatne na fazę zimną.

Druga sekwencja zaczyna się od gwałtownego spadku temperatury. Ten szok termiczny – możliwy dzięki Peltierowi – powoduje krystalizację komórek tłuszczowych, co prowadzi do apoptozy (śmierci komórek tłuszczowych). Szok termiczny stymuluje również wymianę limfatyczną i krwionośną.

W ostatniej sekwencji ponownie wykorzystuje się gorące temperatury, aby reaktywować metabolizm i zachęcić do odprowadzania odpadów organicznych. Odpady powstałe z obumarłych komórek tłuszczowych są usuwane przez system limfatyczny i normalne procesy organizmu w ciągu 2 tygodni.

Cryoskin Révolution - Kriolipoliza prosto z Paryża

Kriolipoliza to rewolucyjna i skuteczna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej oraz ujędrniania skóry. Zabiegi z wykorzystaniem tej francuskiej aparatury są w 100% bezpieczne i niechirurgiczne, z widocznymi efektami już po jednym zabiegu. Dzięki niemu wyeliminujesz tłuszcz, zmniejszysz cellulit i napniesz skórę.

Skutki odchudzania CryoSkin są niezaprzeczalne: klienci wykazują utratę 1 do 4 centymetrów po jednym zabiegu! System CryoSkin oferuje szereg ukierunkowanych programów zabiegowych, z których każdy jest przeznaczony do traktowania określonego celu – Cryoslimming, Cryotonning i CryoFacelift.

PROMOCJE MARZEC 2021

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg promocji całorocznych i sezonowych.
Rabatami i bonusami są objęte przede wszystkim zabiegi, które dla uzyskania trwałego efektu powinny być wykonane w serii. Co miesiąc proponujemy również specjalne oferty na zabiegi, które są odpowiednie na różne okresy i pory roku.