Kariera w Hevena Beauty

W związku z intensywnym rozwojem naszego Salonu Kosmetycznego Hevena Beauty aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kosmetolog

Wymagania

• Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• Umiejętność wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i zabiegów z zastosowaniem urządzeń modelujących ciało

• Umiejętność wykonywania zabiegów na twarz (pielęgnacyjne, z użyciem kwasów i specjalistycznych sprzętów)

• Umiejętność wykonywania henny, depilacji i innych drobnych zabiegów kosmetycznych

• mile widziana umiejętność wykonywania liftingu rzęs, henny pudrowej i laminacji brwi

• mile widziana umiejętność wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej

• Wysoka kultura osobista

• Profesjonalizm

• Umiejętność nawiązania stałej relacji z klientem

• Pozytywne nastawienie

• Chęć rozwoju

• Dyspozycyjność

Obowiązki

• Wysokiej jakości sprzęty i kosmetyki
• Praca w prestiżowym gabinecie w topowej lokalizacji w Gdyni
• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Elastyczny czas pracy

• Udział w szkoleniach i pokazach.
• współpraca z lekarzem medycyny estetycznej

Oferujemy

Forma zatrudnienia: Okres próbny na umowie zlecenie – docelowa umowa o pracę

PROMOCJE MARZEC 2021

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg promocji całorocznych i sezonowych.
Rabatami i bonusami są objęte przede wszystkim zabiegi, które dla uzyskania trwałego efektu powinny być wykonane w serii. Co miesiąc proponujemy również specjalne oferty na zabiegi, które są odpowiednie na różne okresy i pory roku.