ENDERMOLOGIA ALLIANCE LPG

.

Endermologia to masaż podciśnieniowy oddziałujący na skórę i tkanki podskórne. Zabieg endermologii jest przeznaczony głównie dla osób, które chcą zwalczyć cellulit, ujędrnić skórę i wymodelować sylwetkę. Urządzenie do endermologii można zastosować do masażu praktycznie każdej powierzchni ciała, nawet twarzy.

endermologia gdynia zabiegi endermologii

Podczas masażu aktywowane są te rejony tkanki tłuszczowej, które są odporne na ćwiczenia i diety – endermologia poprawia metabolizm w tych obszarach, a także pobudza do produkcji kolagenu, co dodatkowo ujędrnia i uelastycznia skórę. W pakiecie do zabiegów przeprowadzanych na ciele, pacjent otrzymuje od nas specjalny strój do endermologii, który chroni skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicą sprzętu.

Jako że zabieg na cellulit w formie masażu podciśnieniowego nie jest zabiegiem inwazyjnym, może być przeprowadzany u osób w każdym wieku. Dodatkowo endermologia może być wykonywana nie tylko na udach i pośladkach, gdzie najczęściej uwidacznia się cellulit, ale również na brzuchu i piersiach. Masaż pozwoli ujędrnić całe ciało jednocześnie modelując sylwetkę i redukując tkankę tłuszczową.

CENNIK PROMOCYJNY

.

ENDERMOLOGIA ALLIANCE LPG - ENDERMOLOGIA GDYNIA

PAKIET + UBRANKO GRATIS CENA PODSTAWOWA CENA -10% KARTA STAŁEGO KLIENTA DODATKOWE -20%
3 I KOLEJNY PAKIET
6 ZABIEGÓW 1100zł 990zł 880zł
10 ZABIEGÓW 1700zł 1530zł 1360zł
15 ZABIEGÓW 2400zł 2160zł 1920zł
20 ZABIEGÓW 3000zł 2700zł 2400zl

< Przesuń w bok >

Zestaw startowy - 3 zabiegi + ubranko gratis (można wykupic jednorazowo) 480zł

PROMOCJE MARZEC 2021

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg promocji całorocznych i sezonowych.
Rabatami i bonusami są objęte przede wszystkim zabiegi, które dla uzyskania trwałego efektu powinny być wykonane w serii. Co miesiąc proponujemy również specjalne oferty na zabiegi, które są odpowiednie na różne okresy i pory roku.