SALON OF COSMETOLOGY AND AESTHETIC MEDICINE

.

Hevena Beauty is a unique place, created by specialists from the beauty industry with many years of experience. Your sense of comfort and your time are important to us. We use modern equipment, offer comprehensive treatments and the most effective methods in the fight against signs of aging, cellulite and other imperfections.

SALON KOSMETOLOGII
I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

.

Hevena Beauty to wyjątkowe miejsce, tworzone przez specjalistów z branży beauty z wieloletnim doświadczeniem. Dla nas ważne jest Twoje poczucie komfortu i Twój czas. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, oferujemy kompleksowe zabiegi i najskuteczniejsze metody w walce z oznakami starzenia, cellulitem i innymi niedoskonałościami.

OFFERT

.

All treatments at HEVENA Beauty are performed by qualified and experienced specialists. We place emphasis on the high standard of service.

NASZA OFERTA

.

Wszystkie zabiegi w HEVENA Beauty wykonywane są przez wykwalifikowane i doświadczone specjalistki. Kładziemy nacisk na wysoki standard obsługi.

MANICURE I PEDICURE

CONTACT

.

HEVENA BEAUTY SALON OF COSMETOLOGY AND AESTHETIC MEDICINE
Ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia

If you prefer, please use the contact form.

KONTAKT
.

HEVENA BEAUTY KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA
Ul. Żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia

Jeśli wolisz, skorzystaj z formularza kontaktowego.

PROMOCJE MARZEC 2021

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg promocji całorocznych i sezonowych.
Rabatami i bonusami są objęte przede wszystkim zabiegi, które dla uzyskania trwałego efektu powinny być wykonane w serii. Co miesiąc proponujemy również specjalne oferty na zabiegi, które są odpowiednie na różne okresy i pory roku.