NASZ BLOG INTERNETOWY

.

RETIX C EYE – CAŁOROCZNY ZABIEG REWITALIZUJĄCY SKÓRĘ OKOLICY OCZU

Naukowcy Urgo Aesthetics, wychodząc naprzeciw wymaganiom kosmetologów jak i naszym klientom, stworzyli zabieg specjalnie dedykowany okolicy oka, która potrzebuje naszej szczególnej uwagi.
Retix C Eye to nowy zbieg, zawierający wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które mają udowodnione działanie na obszar okolicy oka.

Dowiedz się więcej

KWASY W OKRESIE WIOSENNO – LETNIM

Istnieje wiele łagodnych kwasów, które niosą za sobą dużo mniejsze ryzyko powstawania przebarwień. Należy pamiętać o zabezpieczeniu twarzy wysokim filtrem SPF 50. Latem kuracja kwasami nie zrobi Ci krzywdy.

Czytaj dalej

PQ – AGE – Innowacyjny peeling chemiczny do rewitalizacji skóry

Zabieg jest dla osób, które posiadają przebarwienia, wiotką skórę, problemy trądzikowe, rozszerzone pory. Zabieg przeznaczony jest dla osób, które potrzebują natychmiastowego napięcia skóry.

Czytaj dalej

MASAŻ KOBIDO- NIECHIRURGICZNY LIFTING TWARZY

Czym jest masaż kobido ? Jest jednym z najstarszych masaży na świecie. Kobido działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. Charakteryzuje się szybkością rąk i palców.

Czytaj dalej

LPG® ENDERMOLOGIE® ALLIANCE

LPG® ENDERMOLOGIE® ALLIANCE LipomassageTM wykonywany metodą Endermologia to w 100% naturalna, nieinwazyjna i nieagresywna technika modelowania sylwetki mająca silne właściwości wzmacniające tkankę i redukujące cellulit

Dowiedz się więcej
CRYOSKIN

CRYOSKIN REVOLUTION W LNE!

Zachęcamy Państwa do lektury naszego artykułu “Terapia zimnem” w najnowszym wydaniu LNE! Dowiecie się w nim jak działa technologia Cryoskin Rvolution, jakie mamy rodzaje zabiegów i dla kogo jest on przeznaczony. Artykuł znajduje się na stronie 130.

Dowiedz się więcej

DOMOWE SPOSOBY PRAWIDŁOWEJ PIELĘGNACJI CERY

Aby przywrócić prawidłowe PH skóry należy stosować toniki dobrane indywidualnie do typu cery. Możesz pomyśleć o masce, która pozwoli Ci się zrelaksować. Ważne jest, aby pozwolić się skórze zregenerować po całym dniu, przy użyciu odpowiednich kremów.

Czytaj dalej

CERA TRĄDZIKOWA – LEKARZ CZY KOSMETOLOG ?

Przyczyna trądziku może być jednak dużo głębsza. Kłopoty z tarczycą, nietolerancje pokarmowe, zespół policystycznych jajników. Jak widać w dzisiejszych czasach problem trądziku nie dotyka tylko młodych osób, ten problem pojawia się już w wieku niemowlęcym.

Czytaj dalej

KWAS HIALURONOWY „ELIKSIR MŁODOŚCI”

Kwas hialuronowy występuje w naszym organizmie w postaci hialuronianu sodu. W najwyższym stężeniu występuje w skórze, mazi stawowej oraz w ciele szklistym oka! Stanowi również budulec ścian naczyń krwionośnych, jest składnikiem płynów ustrojowych i tkanki łącznej.

Czytaj dalej

Dokuczliwy ból wrastających paznokci

Wrastające paznokcie są bardzo powszechnym problemem, który może powodować silne dolegliwości bólowe. Podstawowym objawem wrastających paznokci jest bolesne wbijanie się płytki w skórę.

Dowiedz się więcej